אודות אטיאס ושות' עורכי דין

אטיאס ושות' עורכי דין הינו משרד בוטיק ייחודי, נמרץ ודינמי שמוביל שינוי בתפיסה בשירות ללקוחותיו באמצעות שירות מקצועי, יצירתי, אישי, שקוף ואמין.

משרדנו מתמחה בתחום המקרקעין ומלווה עסקאות מכר של נדל"ן מסחרי ופרטי. בתחום המסחרי – תאגידים אנו מלווים את לקוחותינו החל משלב פתיחת החברה ובמהלך פעילותה השוטפת, ובמידת הצורך מעמידים לרשותם מעטפת הכוללת בין היתר, שירותי גבייה והנפקת אשרות עבודה למומחים זרים.

במשרדנו מיוצגים מגוון רחב של לקוחות הכוללים חברות הפועלות בכל תחומי התעשיה והשירותים, בנקים, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים נוספים. במשרדנו צוות מומחים מנוסה המותאם לפרופיל הלקוח במטרה אחת להביא למקסום התוצאה המשפטית עבור לקוחותינו. משרדנו מתמחה בתחום הנדל"ן, המסחרי – תאגידים, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הוצאה לפועל וגבייה משפטית ודיני הגירה.

מחפשים עורך דין מקרקעין?

משרדנו הינו בעל מיומנות וניסיון רב בליווי פרויקטי נדל"ן מסוגים שונים. אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי העסקה, החל משלב המו"מ דרך ההתנהלות מול הגורמים המממנים, רשויות התכנון והבניה ועריכת המסמכים השונים ועד השלמת הפרויקט.

שירותינו כוללים בין היתר עסקאות רכישת / מכירת דירה מיד שנייה, רכישת דירה מקבלן, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, רישום ותיקון צווי בתים משותפים, רכישת / מכירת נכסים מסחריים, ייעוץ מיסוי מקרקעין, ליקויי בניה עוד.
משרדנו מלווה ומייעץ לבעלי קרקעות ונכסים אחרים בהיבטים המשפטיים, עסקיים ומיסויים ולוקח חלק בעסקאות מקרקעין מורכבות.

מחפשים עורך דין מסחרי המתמחה ביצוג חברות?

המחלקה מסחרית מספקת ללקוחותינו את כל הצרכים המשפטיים השוטפים, העסקיים והאסטרטגיים ותומכת את פעילותם המסחרית היום יומית וזאת תוך עבודה צמודה עם הלקוח ומנהליו במטרה להבין את הסביבה העסקית והפעילות המקצועית כל זאת על מנת להעניק שירות משפטית, יעיל ומותאם אישית ללקוח.

מחפשים עורך דין גבייה והוצאה לפועל?

מחלקת גבייה משפטית המעניקה שירותי גביה והוצאה לפועל לחברות רבות, באמצעות צוות מקצועי המורכב מעורכי דין וממעטפת אדמיניסטרטיבית אנו מעניקים ללקוחותינו שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ושקיפות מלאה כל זאת בתיאום הרמוני עם הלקוח.

מחפשים עורך דין דיני ההגירה?

מחלקת דיני ההגירה של משרדנו מלווה את לקוחותיה – חברות המעסיקות עובדים זרים או הזקוקות סיוע משפטי בהליכי רילוקיישן לישראל של מומחים זרים – הנפקת אשרות עבודה למומחים זרים. בין לקוחותינו חברות בנייה, חברות היי-טק, רשתות מזון ומסעדות, חברות תעשייה ועוד.

צור עמנו קשר

074-7033933

מדוע לבחור במשרד אטיאס ושות'?

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

מחפשים עורך דין בנתניה, חדרה פרדס חנה?