פיננסים I מיסוי I ביטוח

החזר מס שבח

במכירת זכות במקרקעין (דירת מגורים,  מגרש, חנות, משרד, נחלה, זכויות בניה  ועוד) משולם מס שבח בגין הרווח (השבח) אשר נוצר למוכר מן העסקה. אם המכירה התרחשה בשנים האחרונות ושולם מס שבח כאמור, יש סיכוי טוב כי ניתן יהיה לקבל החזר של חלק ממס השבח ששולם שלעיתים קרובות יכול להיות סכום לא מבוטל.

 אופק באמצעות צוות עורכי דין ורואי חשבון מתחום מיסוי מקרקעין  יבחנו עבורכם בצורה מעמיקה את חבות המס והאפשרויות השונות להפחתת חבות המס שדווחה לרשויות המס  ללא עלות ויציגו בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם ובכדי להביא להחזרי מס גבוהים מעסקאות של נדל"ן.

ביטוח ורגולציה

אופק מתמחה בענף הביטוח ומייצגת סוכני ביטוח החל משלב הקמת סוכנות הביטוח ועד לכל עניין הנוגע לליבת הפעילות של סוכן הביטוח. 
צוות מחלקת הביטוח באופק מורכב מעורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים אשר מכיר ומודע לפעילותם ולקשיים היום-יומיים העומדים בפניו של סוכן הביטוח בפעילותיו העסקיות השוטפות והמיוחדות לרבות אך לא רק בעת מכירת פעילות סוכנות הביטוח, מכירת או מיזוג תיקי לקוחות ועוד.

בדיקת שכר

מעסיקים, האם אתם מוגנים בענייני תנאי העסקת העובדים?

בהתאם להוראות החוק להגברת האכיפה בדיני עבודה, מפקחי משרד העבודה מבצעים ביקורות יזומות לאכיפת הוראות הרגולציה בענייני תנאי העסקת עובדים. אופק מעניקה שירותי בדיקת שכר בהתאם להוראות החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה של עובדי קבלן, חברות וארגונים. אופק מתמחים בכל תחומי וסוגי העבודה בדגש על ענפי השמירה, הניקיון והמסעדנות. באמצעות שירותי בדיקת השכר נסייע לכם להימנע מהליכים אזרחיים ופליליים הנובעים מעצם הפרת החוק להגברת האכיפה בדיני עבודה.

היתרון שלנו

מעטפת מקצועית כוללת לחברות, עסקים ואנשים פרטיים

שירות מהיר, מקצועי וזמין

חבילת שירותים אטרקטיבית בשוק

צור קשר

קרליבך 10 תל אביב

074-7033933

office@alaw.co.il

Open chat
Powered by