אינטרנט ומסחר אלקטרוני

משרדנו עוסק במגוון רחב של פעילויות בתחום האינטרנט והמסחר המקוון ומספק ללקוחותיו את כל הייעוץ והמידע הדרושים כדי להתמודד עם כל הסוגיות המשפטיות, הרגולטוריות והאסטרטגיות של פעילות בתעשייה זו וביניהם, ייעוץ משפטי לחברות הזנק, מפתחי יישומים, עסקים מקוונים, סוכנויות שיווק מקוון, חברות תשלומים מקוונים ועוד ומסייע ללקוחותיו החל משלב בניית המבנה התאגידי – הקמת החברה בישראל או בכל מקום אחר מחוצה לה, פתיחת חשבונות בנק ופתרונות תשלום המתאימים לפעילות העסק, הגשת בקשה לרישיונות מתאימים בתחומים שונים, הסכמים מסחריים, ציות והלבנת הון ועוד.

תשלומים, משחקים והימורים מקוונים

משרדנו מעניק סל שירותים משפטיים מגוון ומקיף לתעשיות התשלומים, המשחקים וההימורים המקוונים בעולם. תעשייה זו ניצבת בפני אתגרים רבים ובהם שינויי רגולציה תכופים והדוקים.

משרדנו מספק שירותים משפטיים ועסקיים מקיפים בכל שלבי הליך הרגולציה והרישוי, ומייצגים לקוחות בפני רשויות רגולטוריות ברחבי העולם.
כשאנחנו אומרים מקיף, אנחנו מתכוונים לזה! אנו ננהל את תהליך הרישוי הרגולטורי כפרויקט מתמשך באופן המקצועי ביותר כפי שרק אנחנו יודעים. אנו גאים מאוד בידע ובגישה, אשר אפשרה לנו לצבור ניסיון ללא תחרות במגוון תחומים ופרקטיקות תוך שיתוף פעולה עם מגוון רחב של רשויות ורגולטורים בכל רחבי העולם – כולל FCA(בריטניה), CYSEC (קפריסין) , BaFin (גרמניה)CONSOB (איטליה), SEC ו- CFTC (ארה"ב)), ASIC אוסטרליה) ועוד.
השירות שלנו למבקשי רישיון כוללים את הדברים הבאים:
• מבנה תאגידי: המלצות אישיות וסיוע מעשי בהקמת חברה או קבוצות חברות על פי עסק הלקוח, צרכיו ופעילויותיו הספציפיות.
• התקשרויות עם פלטפורמות תשלומים, משחקים או הימורים.
• שירותי בנקאות ותשלומים בינלאומיים: ניהול ופיקוח על פתיחת חשבונות בנק ופתרונות תשלום המתאימים לעסק שלך.
• ייעוץ משפטי וסיוע בניווט בין התהליכים והנהלים מול רשויות רגולטוריות
• ניסוח וניהול משא ומתן על חוזים מסחריים - צוות משרדנו יערוך וינהל משא ומתן בשמך על כל החוזים והמסמכים המשפטיים הרלוונטיים לפעילותך, כולל, אך לא רק, הסכמי לקוחות, תנאים והגבלות, מדיניות AML, הסכמי טכנולוגיה, הסכמי שיווק, הסכמי ספקי נזילות והסכמי IP ועוד
• דיני עבודה - הסכמי עבודה, ייעוץ והכוונה בנושאים הקשורים להעסקת עובדים ובעלי התפקידים הנדרשים על פי הנחיות הרגולציה.
• ייעוץ מס – אנו נחבר אתכם עם אנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם ונייעץ לכם בנוגע למבנה המס החברות האופטימלי לעסק שלך
• ייצוג שוטף – קבלת הרישיון אינו סוף התהליך, אלא רק ההתחלה. אנו נלווה אתכם על מנת שתעמדו בהוראות הרגולציה השונות ותעמדו באחריותכם וביתר בחובות הדיווח שלך, נדעכן אתכם בשינויים רגולטוריים ונציג עבורכם את הפתרונות המתאימים

לתיאום פגישת ייעוץ

תפריט אתר

טקסט

טקסט

טקסט

טקסט

תחומי עיסוק שלנו

טקסט

טקסט

טקסט

טקסט

טקסט

טקסט

טקסט

טקסט

צרו איתנו קשר כבר היום

טלפון: 074-7033933

מייל: [email protected]

אנחנו נמצאים גם כאן:

פתח צ'ט
שלום, איך ניתן לעזור?
שלום, איך ניתן לעזור?
דילוג לתוכן