אשרת עבודה ל-45 יום

צריכים לנייד מומחה זר לישראל? מעוניינים באשרת כניסה עבור מומחה זר? באמצעות אטיאס ושות' עורכי דין ונוטריון אתם בוחרים בדרך המהירה, הבטוחה והמקצועית ביותר. מחלקת ההגירה במשרדנו מסייעת ומלווה חברות ישראליות מכל קשת תחומי הפעילות בהליך הנפקת היתרים ואשרות עבודה למומחים זרים ושילובם בעבודתם בישראל.

אשרת העבודה לתקופה של 45 ימים רלוונטית לכל המגזרים הפעילים במשק הישראלי וככלל נועדה לספק פתרון למקרים שבהם יש צורך בהגעתו של מומחה זר לישראל לעבודה זמנית ודחופה כמו למשל ייעוץ, פיקוח, התקנה, תחזוקה או תיקונים של ציוד הדורשת מומחיות או מיומנות מיוחדת של המומחה הזר.

ניתן להנפיק את אשרת העבודה בתוך מספר ימים והמומחה הזר אשר יגיע יהא רשאי לעסוק רק בעבודה ורק עבור המעסיק שאושרו לו בהיתר העבודה. דגשים נוספים, הנוהל חל רק עבור ניתני מדינות המוגדרות בדין, יש להקפיד כי דרכונו של המומחה הזר תקף לפחות ל-6 חודשים, יש להנפיק בדרכונו של המומחה הזר את האשרה לא יאוחר מ-48 שעות מכניסתו לישראל. לא ניתן להאריך את היתר העבודה ואשרת העבודה מעבר ל-45 ימים בשנה קלנדרית אחת ולכן יש לבחון היטב ובהתאם לצרכי הפרויקט האם אשרה מסוג זה היא המתאימה לצרכי הארגון. למרות שלא ניתן להאריך אשרה זו ניתן לבקש פיצול של הימים המותרים באשרה אך כל שינוי במעסיק ו/או ענף פעילות דורש את יציאתו של המומחה מישראל ובהגשת בקשה חדשה.

במקרים של אי קיום הוראות הדין בדבר החובה להנפיק אשרת עבודה מתאימה עבור פעילות מומחה זר בישראל תהיה החברה חשופה לקנסות כבדים, סנקציות בהוצאות אשרות עתידיות, ואף לעונשי מאסר במקרים קיצוניים. במקרה כזה, אותו מומחה זר עצמו יהיה צפוי לגירוש, או אף למעצר במקרים קיצוניים ואיסור לשוב לישראל לתקופות ממושכות (עד לתקופה של 20 שנים). כמו כן, אותו מומחה זר עשוי למצוא עצמו מסורב כניסה גם למדינות אחרות (כמו ארה"ב) בשל עבירות על חוקי הגירה.

החוק מחייב כל חברה בהנפקת אשרות עבודה למומחים זרים!

למשרדנו ידע רב וניסיון עשיר המאפשרים מענה מותאם אישית תוך הקפדה על יעילות, חסכון, לוחות זמנים ועמידה בהוראות החוק ומעמיד לרשותכם צוות עורכי דין ומומחים המלווים את התהליך במקצועיות ובמסירות.
פתח צ'ט
שלום, איך ניתן לעזור?
שלום, איך ניתן לעזור?
דילוג לתוכן