בנקאות ושירותי תשלום

בעלי עסקים רבים חושבים שהקמה וניהול של עסק בינלאומי הוא האתגר המשמעותי הניצב בפניהם, אך הקמת התשתית הפיננסית נכונה סביב העסק יכולה להיות מאתגרת לא פחות.
מרבית הבנקים עובדים רק עם עסקים מקומיים ואינם מתאימים לאלו הזקוקים לחשבון בנק במדינה בה הם אינם מתגוררים בהכרח לצמיתות, וישנם גם בנקים רבים אשר אינם פותחים חשבונות עבור סוגים מסוימים של עסקים.
נוסף על כך, ישנם כל כך הרבה בנקים שונים לבחירה ברחבי העולם, שגם אם הם מוכנים לעזור לעסק שלך, מציאת הבנק המתאים ביותר לחשבון הבנק העסקי שלך יכול להיות תהליך מורכב וסוחף. זה המקום אליו אנו נכנסים.
בנקאות בינלאומית
אנו יכולים לעזור לך על ידי:
• מתן המלצות אישיות לבנקים המתאימים לך ולעסק שלך.
• הצגת רשימת בנקים שיקבלו את סוג העסק שלכם.
• התאמת השירותים הניתנים על ידי הבנק לעסק שלכם.
• הכנת כל התיעוד הדרוש לפתיחת החשבונות.
• אימות מסמכים שצריך לחתום על ידי עורך דין.
• מעקב וייעוץ לאורך כל תהליך הפתיחה.
עזרנו לחברות בכל הגדלים בסוגיות בנקאיות בינלאומיות מסוג זה, וכתוצאה מכך יש לנו רשת ללא תחרות של בנקים שאנו מכירים וסומכים עליהם כיום. אנו יכולים גם לתת לכם המלצות בנוגע לשירותים שהבנק אמור לספק לכם (מלבד חשבון בנקאי עסקי), כך שתוכלו לנהל ביעילות את חשבונכם מכל מקום בעולם (אנו עובדים רק עם בנקים המספקים בנקאות באינטרנט על גבי חשבון בנק עסקי מקוון, כמו גם כרטיסי אשראי בינלאומיים עוד).
לא כל סוג לקוח מתאים לכל בנק, אנו נייעץ לך גם אילו בנקים מתאימים ביותר לצרכים הספציפיים שלך.
לכן, אנו נשקול את הנסיבות והדרישות המיוחדות שלך, לפני שנציע לך כמה חלופות לבחירה. יצרנו קשרים עם בנקים הממוקמים בתחומי שיפוט רבים ושונים, כך שללקוחותינו יש חלופות רבות לבחירה.
מעונינים לפתוח חשבון בנק בישראל או בכל מקום אחר בעולם – צרו עמנו קשר.
פתח צ'ט
שלום, איך ניתן לעזור?
שלום, איך ניתן לעזור?
דילוג לתוכן