גבייה משפטית והוצאה לפועל​

משרדנו מעניק ליווי מלא ומקיף בכל שלבי חדלות הפירעון תוך שיתוף פעולה עם כלכלנים, רואי חשבון, יועצי מס ועוד ומתמחה בהליכי הגבייה המשפטית על כלל היבטיה, החל משלב הגשת התביעה הכספית וניהולה, דרך פתיחת תיק הוצאה לפועל וניהול הליכי הגבייה ועד גבייה מלאה של החוב כל זאת באמצעות מעטפת תומכת של יתר מחלקות המשרד, מומחים מתחומים שונים הרלוונטיים למקרה הפרטני ושל תמיכה אדמיניסטרטיבית רחבה והכל בסינרגיה, מיומנות, מקצועיות, יצירתיות ורגישות והכל בכדי למקסם את האינטרסים של לקוחותינו.
משרדנו מעניק ייעוץ, ליווי וייצוג של חברות מכל תחומי הפעילות שלהן עשרות אלפי חייבים.

מחלקת ההוצאה לפעול והגבייה המשפטית מעניקה שירותי גבייה כוללים ומקיפים החל משליחת מכתבי התראה, מתן התראות ותזכורות משלימות ועד העברת וניהול ההליך בבתי המשפט ובהוצאה לפועל, כל זאת באמצעות שירות מקצועי, זמין ואיכותי ללקוחותינו. כוח העזר המשפטי והפקידותי שבמשרדנו, מטפל בתיקי חייבים של לקוחותינו כשבעת קבלת החוב לגבייה, כל עורך דין במחלקה העומד בראש צוות גבייה בוחן ומתאים את דרך הטיפול בחוב באופן המיטבי והיעיל ביותר תוך מיצוי סעדים והכל בכדי להבטיח את גביית החוב עבור הלקוח.

משרדנו מעניק שירות שקוף ללקוחותינו באמצעות דיווח ובקרה מבוקרים ומפורטים בכל תיק פרטני שבטיפולנו והכל באמצעות סינרגיה מושלמת בין ההון האנושי והידע המקצועי הרב הצבור בו והכל תוך ייעול ומקסום הליכי הגבייה והתייחסות אדיבה והולמת לחייבים.

צור עמנו קשר

074-7033933

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?