האם ארגונכם מוכן לחזרת העובדים למקום העבודה?

התחזיות האופטימיות מניחות כי אנו נמשיך להתמודד עם וירוס הקורונה לפחות עד אביב 2021.

על מנת לעמוד בהנחיות משרד הבריאות בנושא, על חברות ועסקים מתחומי תעשייה ושירותים שונים לבנות תכנית התמודדות עם וירוס הקורונה מתאימה וייעודית למקום העבודה במטרה למפות את גורמי הסיכון ולהגדיר את הדרכים להתמודדות עם אותם סיכונים ולהגדיר אמצעי בקרה והגנה אפקטיביים וזאת על מנת ליצור סביבת עבודה בטוחה.

תכנית התמודדות עם וירוס הקורונה תכלול וליישם את כלל הוראות הרגולציה השונות והתאמתן לסביבת העבודה ייחודית של כל מקום עבודה על תנאיו ואופיו על מנת לאפשר המשכת עבודה סדורה בארגון ובכך למנוע ולמזער שיבושים מיותרים בפעילות העסקית שעלולים להביא להפסדים כספיים ניכרים.

משרדנו יגבש עבור ארגונכם תכנית מקצועית ואפקטיבית להתמודדות עם וירוס הקורונה שתהא תואמת את דרישות הרגולטוריות השונות וביניהן עמידה בהוראות ה'תו הסגול' וזאת על מנת לאפשר פעילות רציפה והמשכית ככל הניתן.

פנו אלינו על מנת לשמוע כיצד אנו יכולים לסייע לכם להבטיח את חזרת עובדיכם במהירות ובבטיחות.

המידע הכלול במאמר זה הינו מידע כללי ותמציתי בלבד, אינו מחליף את הצורך בעיון מלא ומעמיק בנוסח המלא של ההחלטה / הפרסום / הוראות החוק הרלוונטיים, הוא אינו מהווה חוות דעת משפטית או יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

צור עמנו קשר

074-7033933

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?