הארכת אשרת והיתר עבודה בהתאם למגבלות הקורונה ​

COVID-19 AND EXTENDING YOUR STATUS IF YOU ARE ALREADY IN ISRAEL

If your status expires within the next 6 months, the time is now to apply for an extension. Regardless of whether you are in Israel as a Foreign Expert, a Visitor or a Student, we recommend that you begin the process of extending your current status.  We expect that the processing time to extend the status of someone in Israel is going to be significantly affected by COVID-19. Be proactive – and contact Atias & Co Law Office for assistance.

EXCELLENCE. INTEGRITY. DEDICATION.

Atias & Co Law Office is Israel's leading immigration law practice with massive experience assisting a diverse global clientele. Our reputation has been earned by providing extraordinary immigration legal services time and time again. Our talented team of immigration lawyers has not only the depth but the breadth of knowledge in this specific area of law.

אם אשרת המומחה הזר של עובד שלכם תפוג במהלך 6 החודשים הקרובים, עכשיו זה הזמן להגיש בקשה להארכה. אם אתם בישראל כמומחים זרים, מבקר או כסטודנט  אנו ממליצים להתחיל בתהליך של הארכת הסטטוס הנוכחי בהקדם האפשרי אנו ממליצים להתחיל בתהליך הארכת מעמדך הנוכחי. אנו צופים כי זמן העיבוד להארכת אשרה מכל סוג שהיא בישראל צפוי להיות ארוך משמעותית בעקבות  COVID-19.  צרו קשר עם משרד עורכי הדין אטיאס ושות' עורכי דין ונוטריון לקבלת סיוע.

מצוינות. יושרה. מסירות.

משרד עורכי דין אטיאס ושות' הנו משרד מוביל בישראל בתחום דיני ההגירה עם ניסיון רב בתחום ניוד מומחים זרים.  לצוות עורכי הדין המוכשרים שלנו יש לא רק נסיון מעמיק אלא גם ראיה רחבה בהתאם לצורכי התאגיד והמומחה הזר שמגיע לישראל.

המידע הכלול במאמר זה הינו מידע כללי ותמציתי בלבד, אינו מחליף את הצורך בעיון מלא ומעמיק בנוסח המלא של ההחלטה / הפרסום / הוראות החוק הרלוונטיים, הוא אינו מהווה חוות דעת משפטית או יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

צור עמנו קשר

074-7033933

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?