הלבנת הון

חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000 והתקנות מכוחו מתווים את החובות, האיסורים והסנקציות שתכליתם חתירה לקיום סטנדרטים בינלאומיים בתחום מאבק בפשיעה מאורגנת. החוק ותקנותיו מחילים על גופים פיננסיים מפוקחים את החובה ואת האחריות למניעת פעילות אסורה החשודה בהלבנת הון של לקוחותיהם.

בין החבות האלה ניתן לכלול את החובה לביצוע הליך "הכר את הלקוח" (KYC), איסוף ותיעוד של מסמכי הזיהוי, ביצוע בקרות אל מול רשימת מוכרזי טרור, העברת דיווחים רגילים ובלתי רגילים לרשות לאיסור הלבנת הון ועוד. אי עמידה בהוראות החוק ותקנותיו עלול לחשוף את החברה ואת נושאי המשרה לעיצומים כספיים וסנקציות פליליות.

אנו מתמחים בהטמעת מדיניות ארגונית ליישום החובות הקבועות בחוק איסור הלבנת הון, תקנותיו והנחיות הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור החלים על גופים פיננסיים, לרבות כתיבת מדיניות ונהלים, ניטור וזיהוי פעולות חריגות, ביצוע בקרות שוטפות, ביצוע ביקורות פנים, הקמת מנגנוני דיווחים רגילים ודיווחים בלתי רגילים, ביצוע הדרכות וייעוץ משפטי שוטף.

צור עמנו קשר

074-7033933

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?