ניהול נכסים

תחום ניהול הנכסים בישראל עבר מהפכה של ממש  בשנים האחרונות, אחרי פיגור של שנים רבות מול מדינות המערב, עומדות בפני המשקיעים קטנים כגדולים אופציות אמיתיות, אמינות ומקצועיות לניהול הנכסים שברשותם.

יתרונות ניהול הנכסים ע"י משרד עורכי דין ידועים לכל החל מהמחויבות של עורך הדין בסט של חוקים והנחיות שלא חל על אף גורם אחר שפועל בתחום זה בישראל, וביניהם חובת הנאמנות של עורך הדין ללקוחותיו, החובה לפעול על פי כללי שקיפות והגינות עם לקוחותיו, היכולת לפתוח עבור לקוחותיו חשבון נאמנות ייעודי עבור לקוחותיו ובכך להבטיח ניהול נקי ושקוף.

היתרון הברור מאליו שבניהול נכסים ע"י משרד עורכי דין הוא היכולת להעמיד כלים משפטיים ולהבין את הצרכים המשפטיים והמיסויים של לקוחותיו שעשוי להוות חלק לא מבוטל מניהול הנכס, כגון: העמדת בכלים לבדיקת שוכרים, ניסוח הסכמי שכירות, ניהול חשבון נאמנות, ניהול הליכים משפטיים כנגד פינוי שוכרים, כל זאת בלי "דמי התיווך" של גופים כמו חברות ניהול למיניהן.

לצד היתרונות בניהול נכסים ע"י עורכי דין משרדנו הולך איתכם שני צעדים קדימה! מטרתנו היא מקסום הרווחים של לקוחותינו מנכסיהם, אנו נבדוק עבורכם את ההיבטים המיסויים והחשבונאיים, נאתר עבורכם שוכרים פוטנציאלים, נקיים את המשא ומתן על תנאי השכירות, נציג דוחות כספיים וניתוח שנתי של הנכס אל מול השוק, העמדת שירותי תחזוקה שוטפים לנכס בהתאם להסכם השכירות, עדכון הרשויות על שוכרים חדשים והעברת כל חשבונות הנכס לרישום על שמם.

אנו שואפים למקסום ההכנסה  ומינימום מוערבות הלקוחות בנכס  ומבחינתנו מטרתו העיקרית של הנכס היא ליצור הכנסה פסיבית אמיתית קבועה ללא התעסקות יומיומית בנכס וכיוון שאנו ממוקמים על צומת דרכים בשוק הנדל"ן הישראלי המחבר בין בעלי נכסים, רוכשים ושוכרים פוטנציאליים אנו מהווים מסלקת מידע אשר עומדת לרשות לקוחותינו ומסייעת לנו בסגירת עסקאות.

משרד עורכי דין אטיאס ושות' מוביל מאמין בשקיפות ובנאמנות מוחלטת וללא פשרות עבור לקוחותיו והכל לטובת הבטחת ניהול נכסכם בצורה חוקית, מקצועית ומסחרית מסודרת. אנו מתמחים בתחום המקרקעין, מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה, רשויות מקומיות וכמובן במשפט מסחרי על רבדיו, ולאורך שנות פעילותו צברנו ידע רב, ממשי ומעשי בכל התחומים המשיקים לניהול נכסים נדל"ן וליווי משפט שוטף הקשור בכך.

אם הנכם בעלי נכס פרטי ו/או בעלי נכסים מסחריים ומעוניינים להבין למה אנו מתכוונים בניהול אחר, מקצועי, יצירתי ואישי של נכסי הנדל"ן שבבעלותכם הכולל גם ליווי משפטי שוטף וצמוד – אנחנו הכתובת בשבילכם. אנו נהפוך את הנכס שלכם להכנסה פסיבית אמיתית ונביא למקסום ההשקעה על נכסי הנדל"ן שלכם.

Open chat
Powered by