סטארט-אפים

אנו מומחים בענייני סטארטאפ, הון סיכון, ומיזוגים ורכישות, ומסירים את כאבי הגדילה של חברות בצמיחה.
משרדנו מטפל בסוגיות משפטיות הנוגעות, הקמת עסק, הסכמי בעלי מניות, חוזים מסחריים, מימון תאגידי, ציות לרגולציה, סוגיות עבודה ותעסוקה ומיסוי ועוד.
סימני ההיכר של הפרקטיקה שלנו הם היכולת שלנו להיות שקועים בעסק של הלקוחות שלנו; להבין במהירות וביסודיות את פעילותה, סביבתה ותרבותה הייחודית; ולפתח תוכנית יעילה להשגת יעדיה העסקיים.
הלקוחות שלנו מעריכים את החוש המסחרי והניסיון שלנו לא פחות מהמומחיות המשפטית שלנו. אנו מבינים את האתגרים שעומדים בפני חברות צומחות כשהן מתרחבות, ונוח לנו להתנהל עם יזמים כמו שאנו מנהלים משא ומתן עם משקיעים.
היקף עבודתנו כולל בדרך כלל ייעוץ בנושא הגנה על קניין רוחני, בחירת ישות משפטית, תיעוד תאגידי, הרכב הון מניות, תוכניות צווים ותכניות תמריצים וחוזי עבודה.

אנו מייעצים לחברות הזנק, יזמים וקרנות הון סיכון במגוון מגזרים ואנו בדרך כלל עובדים עם הלקוחות שלנו מהמשא ומתן הראשון על גיליון התקופה ועד לסבבי מימון עוקבים. ההתמקדות שלנו לאורך כל הדרך היא במתן עצות ברורות, בר-פעולה, שיסייעו להבטיח את התנאים הטובים ביותר.
הניסיון והידע שלנו במשפט המסחרי הישראלי הופך אותנו לבחירה מועדפת עבור חברות סטארטאפ ישראליות ובשל הרשת הבינלאומית הענפה שלנו, הופכים אותנו לבחירה המתאימה לכל סטארט-אפ המעוניין לעשות עסקים ברחבי העולם.
פתח צ'ט
שלום, איך ניתן לעזור?
שלום, איך ניתן לעזור?
דילוג לתוכן