עורך דין מכירת דירה

צור עמנו קשר

074-7033933

חלק בלתי נפרד מכל עסקת נדל"ן הוא עורך הדין וכשמדובר במכירת דירה הדבר אינו שונה – עורך דין מיומן חייב להיות חלק בלתי נפרד מעסקה זו על מנת להבטיח את זכויותיכם. משרד אטיאס ושות' עורכי דין ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בכל שלבי העסקה דבר שיבטיח עמידה בהוראות הסכם מכירת הדירה. משרדנו מקפיד על הענקת יחס איש ומקצועי בהתאם לצרכיו של הלקוח – צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע ולעמוד לרשותכם בכל שאלה וסוגיה.

מדוע חשוב לקבל ליווי משפטי של עורך דין מכירת דירה

עסקאות נדל"ן בכלל ומכירת דירה פרט הינן שמעצם טבען הן עסקאות בהיקפים גדולים ואשר יכולות להשפיע על אורח חיינו בצורה משמעותית ועם פוטנציאל נזק גבוה ורמת סיכון לא מבוטלת. לכן כבר בשלב בו הינכם לקראת מכירת דירה , צרו קשר עם עורך דין מקצועי, מומחה בתחום דיני המקרקעין אשר יבטיח את זכויותיכם ואת הסיוע והליווי המשפטי המתאים לכם ואשר יבדוק בין היתר את הנושאים הבאים:

  • נסח טאבו – עורך דין מנוסה יבדוק ויידע לחשוף בעיות שונות העולות מנסח הטאבו ושייתכן שאתם כמוכרי הדירה לא ידעתם על קיומן.
  • חריגות בנייה – עורך דין מיומן בתחום המקרקעין יוכל לעזור ולהסדיר חריגות בנייה (ככל שישנן) מול הרשות המקומית הרלבנטית על מנת שלא תסתכנו בהפרת חוזה מכר דירה למול הרוכש.
  • עורך דין אשר מתמחה בדיני המקרקעין יסייע לכם בתכנון לוחות הזמנים, תכנון של סעיפי ההסכם בהתאם לצרכיכם בין אם הוצאות כמו שכר טחה, תיווך, שיפוצים הובלה ועוד.

מדוע חשוב לקבל ליווי משפטי של עורך דין מומחה במקרקעין

משרד אטיאס ושות' עורכי דין, מייצג לקוחות בעסקאות נדל"ן כגון: רכישת דירה, מכירת דירה מיד שניה, רכישת דירה מקבלן, הסכמי קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין,  רישום ותיקון צווי בתים משותפים, קניית מגרשים, מכירת מגרשים, מכירת משרד, רכישת משרד, רכישת ומכירת נכסים מסחריים,השכרת דירות, השכרת משרד, השכרת נכס מסחרי ועוד. אנו פועלים ברחבי הארץ בעיקר באזור תל אביב והמרכז וכן באזור השרון, בערים כמו חדרה, נתניה, הרצליה, פרדס חנה כרכור והסביבה. אנו נשמח לעמוד לשירותכם לסייע וללוות אתכם בכל עסקת מקרקעין בה תזדקקו לייעוץ משפטי. כך שבין אם אתם מעוניינים לקנות דירה או למכור דירה חדשה או כל נכס אחר, נשמח לעמוד שירותכם.

המידע הכלול במאמר זה הינו מידע כללי ותמציתי בלבד, אינו מחליף את הצורך בעיון מלא ומעמיק בנוסח המלא של ההחלטה / הפרסום / הוראות החוק הרלוונטיים, הוא אינו מהווה חוות דעת משפטית או יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

עורך דין מקרקעין מקצועי ומנוסה