עורך דין מקרקעין בחדרה

צור עמנו קשר

074-7033933

מחפשים עורך דין מקרקעין בחדרה? אתם במקום הנכון, אטיאס ושות' עורכי דין ונוטריון עומדים לשירותכם בכל עסקאות הנדל"ן ובכל עת ומעניקים שירותים משפטיים ללקוחותיו בתחום דיני מקרקעין והנדל"ן, מיסוי מקרקעין, עריכת הסכמי מכר – הסכם רכישת דירה, הסכם מכירת דירה, הסכמי קומבינציה, הסכם רכישת דירה מקבלן, רכישה ומכירת נחלות, עריכת צוואות  וייפויי כוח מתמשך וייצוג לקוחות בכל הערכאות המשפטיות. אתם מוזמנים לפנות למשרדנו ברגע שהחלטתם לבצע עסקת מכירה / רכישת דירה, רכישת דירה מקבלן, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, עסקאות קומבינציה ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

כיצד בוחרים עורך דין מקרקעין בחדרה?

כשאתם פונים אל עורך דין מקרקעין בחדרה מלבד היתרונות הברורים בבחירת עורך דין מקרקעין מקצועי ישנם גם יתרונות לעורך דין מקומי אשר מכיר את תכנית המתאר בחדרה והסביבה, את הבירוקרטיה המקומית ועוד שכן עורך דין שאינו מנוסה ושלא מכיר את תכניות המתאר השונות ואת הנוהלים הפנימיים של הרשות המקומית עלול להזיק לעסקאות המקרקעין שלכם ולגרום לפגיעה בזכויותיכם ולהפסדים כלכליים משמעותיים וכמובן עוגמת נפש רבה. על כן מומלץ מאוד לבדוק את הנקודות הבאות:

  • מקצועיות – חשוב לבדוק כי עורך הדין שתבחרו יהיה מקצוען בתחום המקרקעין – הסכמי מכר של דירה והתחום הזה סבוך ומורכב על כן עדיף לבחור במשרד עורכי דין אשר מתמחה בתחום במקרקעין ועדיף באזור חדרה.
  • ניסיון – ניסיון הוא האלמנט המשלים למקצועיות של עורך דין בתחום המקרקעין בדקו כי עורך הדין אותו אתם מעוניינים לשכור הינו בעל נסיון מספק בתחום המקרקעין ושוב גם כאן עדיף שניסיונו יהיה באזור חדרה. 
  • שקיפות ואמינות – כשאתם מגיעים לייעוץ משפטי בנושא רכישת דירה או מכירת דירה לדוגמא, חשוב שעורך הדין יידע לשקף בפניכם את המצב המשפטי והתכנוני של הנכס באופן אמין ואמיתי. זאת על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר לגבי הצעדים הבאים שלכם. 

אנחנו אתכם לאורך כל הדרך

משרד אטיאס ושות' עורכי דין עומדים וזמינים לשירותכם בכל שלב משלבי עסקת המקרקעין שלכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע וללוות אתכם בכל שאלה מקצועית ויספק בעבורכם את המענה המקצועי, המדויק והשקוף ביותר. צרו עמנו קשר עוד היום על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית. 

משרד עורך דין מקרקעין בחדרה

אם אתם מתכננים לרכוש נכס בחדרה והסביבה – פרדס חנה כרכור או נתניה, אל תיגשו לעסקה בעלת השפעה כה מהותית על חייכם וכה מורכבת ללא ייצוג של משרד עורך דין מקרקעין בחדרה. לתשומת ליבכם – כיוון שעסקאות במקרקעין הן בעלות ערך כספי גבוה כך הן בעלות פוטנציאל לסיכונים רבים. עסקאות ממקרקעין בין אם הם מבוצעות ע"י יחידים, חברות, ובין אם הנכס מיועד למגורים או בין שמדובר בנדל"ן מסחרי, הן מגלמות סט של בדיקות משפטיות, פעולות ורישומים שיש להשלים בתוך חלון זמן מוגבל וזאת על מנת להשלים את העסקה להעביר את התמורה ובהתאם את הנכס – הבטיחו את זכויותיכם ואת כספכם. למידע נוסף בנושא זה, ניתן לפנות אל משרד אטיאס ושות' עורכי דין.

משרד עורך דין מקרקעין בחדרה – צעד ראשון לקראת עסקה מוצלחת

ככלל עסקאות במקרקעין כפופות לדיני המקרקעין. בהתאם לכך, כל עסקה במקרקעין חייבת להתבצע לאחר בדיקות דקדקניות של הפרטים והתנאים המרכיבים אותה, רישום בפנקסי רישום הזכויות, דיווח מתאים לרשויות המס ועוד. הסכם המכר צריך לכלול הוראות והתייחסות לסכום שישולם עבור הנכס, מועד המסירה והפינוי, תנאי תשלום, לוחות זמנים, התייחסות לסיכונים, דיווח ותשלום לרשויות המס ולרשות המוניציפלית ועוד ועוד.

זכות שהיא חובה

משרד עורך דין מקרקעין בחדרה והסביבה אטיאס ושות' וצוות המשרד עוסקים בייעוץ וליווי לקוחות בעסקאות מקרקעין. צוות המשרד פועל להבטחת מכלול הזכויות והאינטרסים של לקוחותינו בכל שלב משלב עסקת המכר החל משלב המשא ומתן ועד העברת התמורה ומסירת הנכס. החוק אינו קובע חובה לקבלת ייצוג של עורך דין בעת התקשרות בעסקת מקרקעין אבל זוהי זכות שאסור לאף אחד שמבצע עסקת נדל"ן לוותר עליה כי רק כך תבטיחו את זכויותיכם ותגנו על כספכם.

המידע הכלול במאמר זה הינו מידע כללי ותמציתי בלבד, אינו מחליף את הצורך בעיון מלא ומעמיק בנוסח המלא של ההחלטה / הפרסום / הוראות החוק הרלוונטיים, הוא אינו מהווה חוות דעת משפטית או יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

זקוקים לעורך דין מקרקעין מקצועי ומנוסה?