עורך דין נדלן

עורך דין מקרקעין בפרדס חנה כרכור

אטיאס ושות' עורכי דין הינו משרד בוטיק ייחודי ויצירתי המתמחה במקרקעין ועסקאות נדל”ן, דיני חברות ומשפט מסחרי.

משרדנו מלווה עסקאות מקרקעין רבות בפרדס חנה כרכור וביישובים: הרצליה, נתניה, חדרה, זכרון יעקב, קיסריה, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה וביישובי אלונה והאזור.

תחומי ההתמחות של משרדנו בפרדס חנה כרכור:

עסקאות מכר יד 2 – כחלק מתחום עיסוקו עורך דין מקרקעין בפרדס חנה כרכור, מתמחה עסקאות מכר יד 2 של דירות ובתים צמודי קרקע בתחומי היישוב פרדס חנה כרכור והסביבה – בין אם מדובר בנכסים מניבים, דירות מגורים, פנטהאוזים או בתים פרטיים, עורך דין מקרקעין חייב להיות בקיא במגוון סוגים של עסקאות מקרקעין ולהכיר את ההתנהלות מול הרשויות ומוסדות התכנון והבניה השונים ורשויות מיסוי המקרקעין והדיווחים והפטורים  השונים – דיווח מס רכישה, מס שבח והיטלי השבחה. כמו כן עורך דין מקרקעין בפרדס חנה כרכור, צריך להיות בקיא בנושא רישום הזכויות בטאבו, רשות מקרקעי ישראל, כאשר ייצג את לקוחותיו בעסקת רכישה / מכירה דירה מיד 2, מיסוי מקרקעין ועוד.

עסקת מכר דירה מקבלן – משרדנו מייצג לרוב לקוחות בעסקאות מכר דירה מקבלנים באזור המרכז והשרון ולא פעם אנו נשאלים האם בכלל יש צורך לשכור בכלל את שירותיו של עורך דין שייצג אותם שכן הם משלמים לעורך הדין של הקבלן שירשום את זכויותיהם. התשובה קצרה וברורה – חד משמעית שכן! אתם אמנם משלמים לעורך הדין של הקבלן והוא רושם את זכויותיכם אבל הוא לא דואג לאינטרסים שלכם בשום צורה שהיא. רוכשים רבים מגיעים אלינו לאחר שנפגעו בצורה כזו או אחרת לאחר שלא היו מיוצגים כנדרש על ידי עורך דין מומחה במקרקעין ועדיף כזה שמכיר את פרדס חנה כרכור ואת הקבלנים השונים באזור.

הסכמי שכירות – משרדנו מטפל בהסכמי שכירות בפרדס חנה כרכור והסביבה של נכסים מניבים, נכסים מסחריים, חנויות, משרדים והסכמי שכירות של דירות מגורים. נהוג לחשוב כי כשבאים לחתום על הסכם שכירות אין צורך בעורך דין וניתן לערוך לבד הסכם שכירות או להשתמש בהסכם שכירות שבו השתמשנו מול שוכר אחר. חשוב לדעת, בין אם מדובר במשרדים להשכרה, חנויות להשכרה, או כל נכס מסחרי אחר בטח ובטח כשמדובר בהסכם שכירות לדירת מגורים, מדובר בהסכם מחייב לכל דבר ועניין, ניסוח לקוי עלול להביא לניסוח חד צדדי של מי מהצדדים שבתורו עשוי להביא להפרות ולהליכים משפטיים.  

תחומים נוספים במקרקעין כגון – רישום זכויות בטאבו, רישום זכויות ברשות מקרקעי ישראל (רמ”י), חברות משכנות, פרצלציות, הסכמי שיתוף, רישום בתים משותפים, הפקעות, העברת בעלות בדירה אגב גירושין,  רישום צו קיום צוואה על מקרקעין ועוד.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין מקרקעין בפרדס חנה כרכור

חשוב לדעת, שכאשר בוחרים עורך דין מקרקעין בפרדס חנה כרכור והסביבה, חשוב שעורך הדין שייצג אתכם יכיר את האזור והסביבה של הדירה והסביבה שמכיר את המוסדות השונים באותה רשות מוניציפאלית, תכניות מתאר, רשויות המס הרלבנטיות ועוד.

זקוקים לעורך דין מקרקעין מקצועי ומנוסה?