עורך דין מקרקעין פרדס חנה כרכור

צור עמנו קשר

074-7033933

בעסקת מכירת דירה, רכישת דירה או כל עסקת נדל"ן אחרת  עורך הדין המתמחה בעסקאות מקרקעין הוא חלק בלתי נפרד מהעסקה ואף חלק מהותי ממנה – גם כאשר אתם רוכשים או מוכרים בית או דירה בפרדס חנה כרכור ויישובי הסביבה.

אוכלוסיית פרדס חנה – כרכור מונה כ-40,000 תושבים, ולמרות מספר התושבים הגדול יחסית היא עדיין שומרת על אופייה הכפרי ודבר זה מושך אליה משפחות צעירות מכל רחבי הארץ. במהלך 5 השנים האחרונות מחירי הדירות והבתים בפרדס חנה כרכור כמעט והכפילו את עצמם ואזורי המסחר בפרדס חנה כרכור גדלו בהתאם – נפתחו מרכזים מסחריים, מסעדות, בתי קפה, חנויות רבות ועוד.

אם אתם רוכשים או מוכרים דירה בפרדס חנה כרכור, בנימינה ויישובי אלונה אתם במקום הנכון.

אטיאס ושות' עורך דין בפרדס חנה כרכור והסביבה

אטיאס ושות' עורכי דין בפרדס חנה כרכור והסביבה מתמחים במגוון עסקאות מקרקעין – מכירת דירה בפרדס חנה כרכור, רכישת דירה בפרדס חנה כרכור, רכישת דירה מקבלן,   חוזי שכירות, רכישת ומכירת נכסים מסחריים, עסקאות קומבינציה ועוד.

רכישת או מכירת דירה בפרדס חנה כרכור והסביבה (בנימינה ויישובי אלונה) מורכבות כמו כל עסקה דומה בכל מקום אחר בישראל ודורשת הבנה מעמיקה וזווית ראיה מקצועית והכרה של הסביבה המקומית שבה נמצא הנכס. לא פעם אנשים מנסים לחסוך בייעוץ המשפטי כאשר מדובר ברכישת או מכירת דירה בעיקר כשמדובר ברכישת דירה מקבלן ולעיתים קרובות מאוד הדבר מתגלה כלא משתלם. למרות שהחוק לא מחייב את סיועו של עורך דין ברכישת או מכירת נכס מקרקעין, רצוי עד מאוד להיעזר במשרד עו"ד מקרקעין מקצועי ומיומן שמתמחה בתחום הנדל"ן ומכיר את תכניות המתאר והבירוקרטיה בשטחי פרדס חנה כרכור והסביבה.

תפקידו של עו"ד מקרקעין בפרדס חנה כרכור כולל בדיקות מקדמיות, עריכת הסכם המכר, קביעת לוחות זמנים, דיווח לרשויות המס ועד העברת התמורה ומסירת החזקה.  

לאחר ביצוע הבדיקות המעמיקות על הנכס, עורך הדין יסייע בניהול המשא ומתן, ליווי וקידום ההסכם עד לחתימה, התנהלות מול רשויות המס – עריכת סימולציית מס ובדיקת כדאיות העסקה.

משרד אטיאס ושות' עורכי דין הינו משרד ותיק ובעל מוניטין בתחום הנדל"ן בעל שלוחות בתל אביב, נתניה, חדרה ופרדס חנה כרכור. משרדנו מתמחה במגוון רחב של עסקאות מקרקעין : רכישת דירה, מכירת דירה, רכישת דירה מקבלן, שכירות, עסקאות קומבינציה, ליווי פרויקטים ועוד.

המידע הכלול במאמר זה הינו מידע כללי ותמציתי בלבד, אינו מחליף את הצורך בעיון מלא ומעמיק בנוסח המלא של ההחלטה / הפרסום / הוראות החוק הרלוונטיים, הוא אינו מהווה חוות דעת משפטית או יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

זקוקים לעורך דין מקרקעין מקצועי ומנוסה?