משרד עורך דין בנתניה אטיאס ושות

פתיחת חברה

מיזם 

משרד עורך דין בנתניה אטיאס ושות
מבית איגוד החברות הפרטיות בישראל מעמיד לרשות חברות ועסקים חבילת שירותים משפטיים וחשבונאיים מקיפה והכל כדי שיהיו לכם כל הכלים המשפטיים והעסקים הנחוצים לכם לגדול.

החלטתם לפתוח חברה? רוצים להקים חברה ולא יודעים איך להתחיל? רוצים להבין מהי עלות הקמת חברה? מהם התהליכים הנלווים שיש לבצע לצורך פתיחת חברה ? מה המשמעות של פתיחת תיקים ברשויות המס ואיך פותחים חשבון בנק לחברה?

איגוד החברות הפרטיות בישראל מאפשרים לכם להקים חברה בעלות מסובסדת! (לא כולל אגרות) והכל ברמה המקצועית הגבוהה ביותר – לא עוד מחירים מופרזים עבור פתיחת חברה, לא עוד פלטפורמות אינטרנטיות המשווקות באגרסיביות הבטחות ללא כיסוי.
איגוד החברות הפרטיות בישראל בשיתוף פעולה עם משרד אטיאס ושות' עורכי דין ונוטריון במיזם משותף ראשון בישראל אשר יאפשר לכם לבצע את הליך הקמת חברה יענו על כל שאלה הקשורה בתהליך פתיחת החברה בע"מ.
בנוסף, במידה הצורך אנו נפתח עבורכם את התיקים במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי ונכין עבורכם את המסמכים הנדרשים לפתיחת חשבון בנק לחברה ונעמוד לרשותכם בכל שעה ועניין.
כיום ישנם לא מעט אתרים שמציעים הקמת חברה "באינטרנט" בצורה "מקוונת" כשהם מבטיחים הליך פשוט וקל ושתוך X שעות תהיה לכם חברה – אבל אם תחפשו טוב טוב תגלו שעדיין תצטרכו לאמת את זהותכם מול עורך דין כך שפתיחת חברה באינטרנט – לא ממש! הליך ההגשה לרישום חברה אכן נעשה באופן מקוון אבל מבחינתכם זה לא כל כך משנה שכן ההליך הזה לא פוטר אתכם מלהגיע למשרדו של עורך הדין, מדובר פשוט בכלי שיווקי שממומן באגרסיביות ע"י חברות וגופים פרטיים.
בנוסף, הליך פתיחת החברה בערוצים מעין אלו כוללים תבנית בסיסית של תקנון סטנדרטי כשכל שינוי דורש תוספת שינוי ולעיתים מבלי להתייחס לצרכיו של הלקוח.
איגוד החברות הפרטיות בישראל החליט להרים את הכפפה ולהסדיר את תחום הקמת החברות הפרטיות בישראל ולאפשר רישום חברה בעלות זניחה, באמצעות משרד עורכי דין מומחה בהקמת חברות ומנוסה מאוד בתחום, במהירות ולא פחות חשוב בהתאם לצרכיכם האישיים.
בנוסף, שירותי הנהלת החשבונות לאחר שהוקמה החברה הינם מהמקצועיים והאמינים בתחום שגם הם מסובסדים על ידי איגוד החברות הפרטיות במסגרת מיזם

ידי איגוד החברות הפרטיות במסגרת מיזם

משרד עורך דין בנתניה אטיאס ושות

בשיתוף פעולה עם

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

להקמת חברה

צור עמנו קשר - 074-7033933

או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

פתח צ'ט
שלום, איך ניתן לעזור?
שלום, איך ניתן לעזור?
דילוג לתוכן