רכישת / מכירת נכס בחדרה

צור עמנו קשר

074-7033933

בין אם מדובר בעסקה לצורכי השקעה ובין אם מדובר בבית מגורים עסקת נדל"ן הינה מהעסקאות המשמעותית ביותר שאנו מבצעים בחיינו, אלו עסקאות בעלות משמעויות לא מבוטלות מבחינה כלכלית עבור כל אחד מאיתנו. לכן בדיקות משפטיות מקדימות של הנכס והבנת הצרכים של הצדדים לעסקה, תכנון מס נכון ומותאם אישית של עורך דין מומחה במקרקעין ימנעו נזקים כספיים ועשויים לחסוך עד מאות אלפי שקלים.

אטיאס ושות' עורכי דין בחדרה, הינו משרד עורכי הדין המוביל בחדרה בתחום הנדל"ן בעל סניפים בפרדס חנה – כרכור, נתניה ותל אביב. משרדנו מייצג מוכרים ורוכשים במאות עסקאות נדל"ן בחדרה, בתל אביב, בנתניה ובפרדס חנה כרכור והכל תוך מתן שירות אמין ומקצועי למגוון העסקאות נדל"ן ויחס אישי לכל לקוח.

משרדנו מתמחה בתחום הנדל"ן הפרטי והמסחרי והוביל מגוון עסקאות נדל"ן מניב בחדרה, הרצליה, נתניה ואזור המרכז בכלל ואינספור עסקאות נדל"ן פרטיות בכל רחבי הארץ. אנו מבטיחים ללקוחותינו מקצועיות ללא פשרות, ייעוץ אמין וזמינות בכל שעה והכל תוך מתן דגש על שירות לקוחות המיוחד והאופייני רק לנו.

צוות עורכי הדין של משרדנו בחדרה, עוסקים בדיני מקרקעין בהתמחות בעסקאות נדל"ן על רבדיו השונים וביניהם – היבטים מורכבים של מיסוי מקרקעין, ייצוג מוכרים / רוכשים בעסקאות קנייה או מכירת דירת יד שנייה, טיפול ברישום זכויות ברשות מקרקעי ישראל, רישום בטאבו, טיפול ברישום בתים משותפים, הסכמי שיתוף עריכתם ורישומם בטאבו, ייצוג קונים ברכישת דירה חדשה מקבלן,  נדל"ן מסחרי, קרקעיות חלקאיות ועוד.

משרד אטיאס ושות' עורכי דין בחדרה – הבית שלך בידיים טובות!

המידע הכלול במאמר זה הינו מידע כללי ותמציתי בלבד, אינו מחליף את הצורך בעיון מלא ומעמיק בנוסח המלא של ההחלטה / הפרסום / הוראות החוק הרלוונטיים, הוא אינו מהווה חוות דעת משפטית או יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

זקוקים לעורך דין מקרקעין מקצועי ומנוסה?