שירותים משלימים לחברות ומומחים זרים

אטיאס ושות' עורכי דין מספק שירות מקיף החל משלב הנפקת האשרות וההיתרים המתאימים למומחים הזרים ועד למתן לשירותים תומכים ומשלימים לשהותו של המומחה הזר בישראל הכוללים בין היתר:
שירותי שינוע וניוד בישראל, איתור מקום מגורים וסיוע בניהול משא ומתן והתקשרות בהסכמים הנלווים, התקשרויות עם נותני שירותים שונים, איתור שותפים עסקיים, ספקים, הסדרת ביטוחים רפואיים וביטוחים מקצועיים, ייעוץ מיסויי וחשבונאי ועוד. 

משרדנו מעמיד עבור חברות ועבור המומחה one stop shop מקיף ומגוון לכל צרכי המעסיקים ולכל צרכי המומחה הזר והכל על מנת שהגעתו, שהייתו ועד עזיבתו תתנהל בצורה החלקה ביותר תוך הקפדה על הוראות החוק הרלבנטיות.

החוק מחייב כל חברה בהנפקת אשרות עבודה למומחים זרים!

למשרדנו ידע רב וניסיון עשיר המאפשרים מענה מותאם אישית תוך הקפדה על יעילות, חסכון, לוחות זמנים ועמידה בהוראות החוק ומעמיד לרשותכם צוות עורכי דין ומומחים המלווים את התהליך במקצועיות ובמסירות.

צור עמנו קשר

074-7033933

משרדנו עומד לרשותכם על מנת להבטיח את עמידתכם בהוראות החוק.

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?