שירותים נוטריונים​

משרדנו מתמחה במתן שירותים נוטריונים תוך העמדת את הרף הגבוה ביותר בתחום בדגש על המקצועיות, יעילות, זמינות ובהתחשבות מלאה בצרכי ונוחות הלקוח.

ככלל השירותים הנוטריונים המסופקים על ידינו מבוצעים ללא דיחוי ובהתאמה לצרכי לקוחותינו. לנוחיותכם, ניתן לקבל שירותי נוטריון במשרדנו, בבית הלקוח, בבית החולים או בכל מקום אחר כאשר את חלק מהשירותים הנוטריון ניתן לקבל בדואר או באמצעות שליח ללא צורך להגיע למשרדינו, כגון: תרגומים נוטריונים, אישור העתק נאמן למקור ואישור אפוסטיל.

צור עמנו קשר

074-7033933

מיהו נוטריון?

נוטריון הוא עורך דין במקצועו, עם וותק מקצועי בעריכת דין של עשר שנים לכל הפחות ושעבר הכשרה מיוחדת לנוטריונים מטעם משרד המשפטים שמהווה למעשה תנאי להסמכתו כנוטריון. הנוטריון שואב את סמכויותיו מחוק הנוטריונים, תשל"ו-1976 והתקנות מכוחו ואין הוא רשאי לבצע פעולה שאינה מוקנית לו על פי הדין.
על פי החוק, הנוטריון מוסמך לאמת מסמכים כגון יפויי כח, הסכמי ממון, צוואות, אימות ואישור תרגום מסמכים נוטריוני וחתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהות החותם עליו ולאישורים נוספים. משכך לנוטריון השפעה רבה שכן עצם חתימתו על מסמך כלשהו מהווה אסמכתא למקוריות של מסמכים ועל כן, מסמכי הנוטריון יכולים לשמש כראיה בהליכים משפטיים שונים, ו/או בפני רשויות ממשלתיות שונות בישראל או מחוצה לה.

הנוטריונים בישראל מחויבים על פי חוק בכללי אתיקה מחמירים ומוקפדים ביחס לשמירה על כבוד המקצוע, נאמנות ומסירות לעבודה וללקוח, סודיות מקצועית ועוד.

במשרדנו תוכלו להיעזר בשירותי נוטריון מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

זקוקים לייעוץ משפטי?