שירותים נוטריונים

צור עמנו קשר

074-7033933

משרדנו מתמחה במתן שירותים נוטריונים תוך העמדת את הרף הגבוה ביותר בתחום בדגש על המקצועיות, יעילות, זמינות ובהתחשבות מלאה בצרכי ונוחות הלקוח.

ככלל השירותים הנוטריונים המסופקים על ידינו מבוצעים ללא דיחוי ובהתאמה לצרכי לקוחותינו. לנוחיותכם, ניתן לקבל שירותי נוטריון במשרדנו, בבית הלקוח, בבית החולים או בכל מקום אחר כאשר את חלק מהשירותים הנוטריון ניתן לקבל בדואר או באמצעות שליח ללא צורך להגיע למשרדינו, כגון: תרגומים נוטריונים, אישור העתק נאמן למקור ואישור אפוסטיל.

מיהו נוטריון?

נוטריון הוא עורך דין במקצועו, עם וותק מקצועי בעריכת דין של עשר שנים לכל הפחות ושעבר הכשרה מיוחדת לנוטריונים מטעם משרד המשפטים שמהווה למעשה תנאי להסמכתו כנוטריון. הנוטריון שואב את סמכויותיו מחוק הנוטריונים, תשל"ו-1976 והתקנות מכוחו ואין הוא רשאי לבצע פעולה שאינה מוקנית לו על פי הדין.
על פי החוק, הנוטריון מוסמך לאמת מסמכים כגון יפויי כח, הסכמי ממון, צוואות, אימות ואישור תרגום מסמכים נוטריוני וחתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהות החותם עליו ולאישורים נוספים. משכך לנוטריון השפעה רבה שכן עצם חתימתו על מסמך כלשהו מהווה אסמכתא למקוריות של מסמכים ועל כן, מסמכי הנוטריון יכולים לשמש כראיה בהליכים משפטיים שונים, ו/או בפני רשויות ממשלתיות שונות בישראל או מחוצה לה.

הנוטריונים בישראל מחויבים על פי חוק בכללי אתיקה מחמירים ומוקפדים ביחס לשמירה על כבוד המקצוע, נאמנות ומסירות לעבודה וללקוח, סודיות מקצועית ועוד.

במשרדנו תוכלו להיעזר בשירותי נוטריון מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?

פרטי התקשרות

אטיאס ושות' – עורכי דין 

תל אביב I נתניה I חדרה I כרכור

074-7033933

office@alaw.co.il

עשו לנו לייק

©   כל הזכויות שמורות לאטיאס ושות' עורכי דין