שירותי נוטריון 24/7

שירותי אקספרס נוטריונים

משרדנו מספק שירותים נוטריונים 24/7, משרדנו מספק שירותי נוטריון עד הבית, שירות מהיר ומקצועי אקספרס בבית הלקוח, בכל הארץ ולכל סוגי האישורים.

משרדנו מעמיד לרשותכם שירותי נוטריון מהיר ועד הבית למסמכים רשמיים שונים כמו: אישור נוטריון מהיר להצהרת מתרגם,  אימות חתימה על יפוי כוח נוטריוני,  אימות חתימה נוטריוני דיגיטלי / אלקטרוני, אימות הסכם ממון בפני נוטריון כחוק,  אישור נוטריוני לתצהירים,  אישור נוטריון מהיר לנכונות העתקי מסמכים,  צוואה בפני נוטריון,  תעודות נישואין או גירושין, אישורי חיים, ייפויי כוח רפואי, יפויי כוח מתמשך, תרגום תעודות השכלה, תעודות יושר ועוד.

משרדנו מעניק שירותי נוטריון בשפות הבאות: אנגלית, פולנית, ספרדית, פורטוגזית, צרפתית, רוסית, ערבית,  הונגרית, איטלקית,  גרמנית, הולנדית, דנית, בולגרית.

משרדנו מספק את כל שרותי הנוטריון באופן יעיל ומקצועי והכל תוך מאמץ לספק את השירות הנוטריוני באופן מיידי ולכל היותר עוד באותו היום בו מוזמן השרות. שרותי הנוטריון שלנו ניתנים  במשרדנו, בבית הלקוח, במוסד סיעודי או בבית חולים, תרגומים נוטריוניים ניתן לקבל באמצעות הדואר או שליח.
אנו עובדים 24 שעות ביממה למידע נוסף וליצירת קשר 074-7033933 שירותים נוטריוניים

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?