שירותי נוטריון

משרדנו מתמחה במתן שירותים נוטריונים תוך העמדת את הרף הגבוה ביותר בתחום בדגש על המקצועיות, יעילות, זמינות ובהתחשבות מלאה בצרכי ונוחות הלקוח. ככלל השירותים הנוטריונים המסופקים על ידינו מבוצעים ללא דיחוי ובהתאמה לצרכי לקוחותינו. לנוחיותכם, ניתן לקבל שירותי נוטריון במשרדנו, בבית הלקוח, בבית החולים או בכל מקום אחר כאשר את חלק מהשירותים הנוטריון ניתן לקבל בדואר או באמצעות שליח ללא צורך להגיע למשרדינו, כגון: תרגומים נוטריונים, אישור העתק נאמן למקור ואישור אפוסטיל.
אימות חתימה דיגיטלי

מיהו נוטריון?

נוטריון הוא עורך דין במקצועו, עם וותק מקצועי בעריכת דין של עשר שנים לכל הפחות ושעבר הכשרה מיוחדת לנוטריונים מטעם משרד המשפטים שמהווה למעשה תנאי להסמכתו כנוטריון. הנוטריון שואב את סמכויותיו מחוק הנוטריונים, תשל"ו-1976 והתקנות מכוחו ואין הוא רשאי לבצע פעולה שאינה מוקנית לו על פי הדין.
על פי החוק, הנוטריון מוסמך לאמת מסמכים כגון יפויי כח, הסכמי ממון, צוואות, אימות ואישור תרגום מסמכים נוטריוני וחתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהות החותם עליו ולאישורים נוספים. משכך לנוטריון השפעה רבה שכן עצם חתימתו על מסמך כלשהו מהווה אסמכתא למקוריות של מסמכים ועל כן, מסמכי הנוטריון יכולים לשמש כראיה בהליכים משפטיים שונים, ו/או בפני רשויות ממשלתיות שונות בישראל או מחוצה לה.

הנוטריונים בישראל מחויבים על פי חוק בכללי אתיקה מחמירים ומוקפדים ביחס לשמירה על כבוד המקצוע, נאמנות ומסירות לעבודה וללקוח, סודיות מקצועית ועוד.

במשרדנו תוכלו להיעזר בשירותי נוטריון מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירותים נוטריוניים

מהו אישור אפוסטיל?
אישור אפוסטיל ניתן על ידי רשות מוסמכת של המדינה, ומאשר כי מסמך ו/או תעודה שהונפקו על ידי אחת מרשויות המדינה הינם מסמך / תעודה רשמיים, מקוריים והונפקו על ידי הרשות המוסמכת לכך. האפוסטיל משמש גם לאישור סמכותו של הנוטריון לאשר מסמכים נוטריוניים. אישור האפוסטיל למעשה מאמת ומאשר כי הנוטריון שחתום על המסמך הוא אכן נוטריון מוסמך על פי דיני מדינת ישראל. אישור האפוסטיל מתקף משפטית מסמכים ציבוריים שונים ובלבד שהמדינה הזרה חתומה גם היא על אמנת האג. משרדנו מעניק שירותי נוטריון בחדרה - אפוסטיל, יפוי כוח נוטריוני, צוואה נוטריונית ועוד.
ייפוי כח נוטריוני כללי
ייפוי כח נוטריוני כללי מיועד בדרך כלל למצבים שבהם אדם אינו יכול, מסיבה כלשהי, לבצע פעולות משפטיות, בנקאיות או אחרות באופן עצמאי כגון, במקרים בהם אדם חולה או פצוע, אדם אשר נעדר מהארץ לתקופה ארוכה וכן לכל מקרה אחר בו אדם מתקשה לטפל בעצמו בענייניו, והוא מעוניין שמיופה הכח יטפל בענייניו ובנכסיו בהעדרו. משרדנו מעניק את שירותי נוטריון בפרדס חנה כרכור למגוון עניינים הדורשים את שירותיו של נוטריון כגון, אימותי חתימה נוטריונים, ייפוי כוח נוטריונים מיוחדים, תרגום נוטריוני ועוד. איגוד החברות הפרטיות בישראל מאפשרים לכם להקים חברה ללא עלות! קראתם נכון פתיחת חברה בחינם! (לא כולל אגרות; לחברי האיגוד) והכל ברמה המקצועית הגבוהה ביותר – לא עוד מחירים מופרזים עבור פתיחת חברה, לא עוד פלטפורמות אינטרנטיות המשווקות באגרסיביות הבטחות ללא כיסוי.
ייפוי כח נוטריוני לעסקאות מקרקעין
במידה ואדם מבקש שאדם אחר יבצע עבורו עסקה במקרקעין, הסיטואציה נפוצה בעיקר כאשר אדם נמצא בחוץ לארץ, ומעוניין לבצע עסקת מקרקעין בארץ. במידה וייפוי הכוח נועד להבטיח גם את זכויותיהם של צדדים שליישים אזי בסבירות גבוהה תעלה הדרישה כי ייפוי הכוח יהא ייפוי כוח בלתי חוזר. מקרה שכיח נוסף לשימוש בייפוי כוח לעסקה במקרקעין הוא ייפוי כוח שניתן לעורך הדין של הקונה על מנת שזה יוכל להשלים עבור לקוחו את רישום הנכס. משרדנו מתמחה בתחום המקרקעין בנתניה ומעמיד שירותי נוטריון בנתניה וביניהם ייפויי כוח נוטריונים, ייפוי כוח מתמשך, צוואות נוטריונית ועוד.
ייפוי כוח נוטריוני לבנק
המקרה השכיח ביותר בו נדרש לייפוי כח נוטריוני לבנק הינו בעת נטילת הלוואת משכנתא. הבנק דורש כי כתנאי למתן הלוואה ולהבטחת פירעונה, הלקוח יחתום על ייפוי כח בלתי חוזר המאפשר לבנק לבצע פעולות משפטיות שונות בנכס לרבות רישום הערת אזהרה, רישום שעבוד של הנכס לטובת הבנק לצורך הבטחת תשלום ההלוואה ולפעול למכירת הנכס בהתאם למקרים הקבועים הסכם ההלוואה. ייפוי הכוח נועד להבטיח את זכויותיו של הבנק ועל כן לא ניתן לביטול עלי ידי מייפה הכח. ייפוי כח כאמור שלא יבוצע בו אימות חתימה ע"י נוטריון לא יהא תקף. משרדנו מספק שירותי נוטריון בפרדס חנה כרכור 24/7.
חתימה על ייפוי כח בחו"ל
אדם השוהה מחוץ לישראל ואשר מבקש לבצע עסקה במקרקעין בישראל או לערוך ייפוי כח נוטריוני אשר יהיה בר תוקף בישראל, עליו לנציג דיפלומטי או קונסול של ישראל באותה מדינה בה הוא שוהה. על פי החוק לנציגים דיפלומטיים ולקונסולריים של ישראל יש סמכויות נוטריוניות וחתימתם על מסמכים יהיו תקפים בישראל כאילו נחתמו על ידי נוטריון. משרדנו מעניק שירותי נוטריון בחדרה, גבעת אולגה ועין הים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
מהו תרגום נוטריוני?
תרגום נוטריוני הינו תרגום אשר מבוצע על ידי נוטריון בעצמו ולמעשה התרגום אשר קיבל את אישור הנוטריון לכך שהוא נאמן למקור והוא מהווה אסמכתא לכך שהתרגום מעביר את התוכן שנכתב במסמך המקורי בצורה מדויקת. על מנת שנוטריון יוכל לספק תרגום נוטריוני עליו להיות בקיא בשפת המקור ובשפת היעד כאחד. משרדנו מעניק שירותי נוטריון בחריש ובין השירותים הנוטריונים - ייפוי כוח נוטריוני כללי, ייפוי כוח נוטריוני מקרקעין, ייפוי כוח למשכנתא לבנק, אימות חתימה, אישור תרגום נוטריוני, אישורי העתקי מסמכים ועוד.
עריכה ואימות הסכם ממון
הסכם ממון הינו חוזה הנכרת בין בני זוג המבקשים להסדיר ביניהם נושאים שונים, שעשויים להיות או מהווים חלק מהמערכת הזוגית. הסכם הממון שנחתם לפני הנישואין יערך בכתב ויאושר בבית המשפט, בבית הדין או בפני נוטריון ובכפוף לתנאים המנויים בחוק.

השאירו פרטים

פתח צ'ט
שלום, איך ניתן לעזור?
שלום, איך ניתן לעזור?
דילוג לתוכן