תאגידים ומשפט מסחרי

צוות מחלקת התאגידים והמשפט המסחרי כוללים את מחזור החיים השלם של התאגיד, החל משלב הקמת חברות, ניסוח ועריכת מסמכי התאגדות, דרך טיפול בנושאים הקשורים בהון מניות וזכויות בעלי מניות, ניהול אספות שנתיות ותקופתיות, ייעוץ משפטי שוטף, יעוץ בתחום הממשל תאגידי וענייני ציות והלבנת הון ועד ובמקרה הצורך גם הליכי פירוק.

משרדנו מייצג מגוון של תאגידים מתחומי פעילות שונים במהלך עסקיהן ומעניק ליווי משפטי צמוד ושוטף לכל תחומי העיסוק של אותן חברות כל זאת תוך הצגת התמונה הכוללת ממספר זויות ותוך הצגת השיקולים העסקיים, הרגולטוריים והמיסויים. צוות המחלקה בשיתוף פעולה עם מעטפת מומחים בתחומים שונים יבנו וייצרו את מבנה העסקה האופטימלי. משרדנו יתמוך בכל הפעילות המסחרית של התאגיד בין היתר באמצעות ייעוץ משפטי שוטף – חוזים והתקשרויות מסוגים שונים, דיני עבודה ועוד, הכנת מסמכי העסקה וניהול משא ומתן לגביהם, ביצוע בדיקות הנאותות והבדיקות המשלימות, ליווי הדירקטוריון והנהלת החברה בנושאי ממשל תאגידי, הכנת תוכניות אכיפה, הכנה וביצוע תוכניות ציות והלבנת הון, הגשת דיווחים לרשויות ממשלתיות ורגולטוריות.
 
משרדנו מספק שירותים למגוון רחב של חברות מחברות הפועלות בכל קשת התעשייה והשירותים, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים. צוות המחלקה המסחרית יתאים ללקוחות סל שירותים ופתרונות יצירתיים במטרה למקסם את התוצאה המשפטית והעסקית.
צור עמנו קשר
074-7033933

למה אנחנו

עורכי הדין אטיאס ושות' מספקים ייעוץ משפטי מעשי ואיכותי, הרואה לנגד עיניו את צרכיו העסקיים של הלקוח

כי אין תחליף לשירותים מקצועיים של עורך דין מקרקעין מנוסה

משרדנו מספק ללקוחות מעטפת של שירותים משפטיים בתחום העסקי – מסחרי החל משלב הקמת החברה ובאופן שוטף לאחר מכן והכל תוך מקצועיות ויצירתיות

בין אם מדובר בעסקת מכירת דירה או רכישת דירה מקבלן או מיד שניה ובין אם מדובר בעסקאות מורכבות אחרות אנו נדאג לאינטרסים שלכם

זקוקים לייעוץ משפטי?