הזדמנות אחרונה לפירוק חברה לשנת 2020

שימו לב – זו ההזדמנות האחרונה לפירוק חברה בשנת 2020, חברה לא פעילה צוברת חובות אגרה שנתית לרשם החברות, ובבוא שנת 2021 תאלצו לשלם אגרת חברות לשנת 2021. רשם החברות עשוי לסווג את החברה שבבעלותכם או החברה בה אתם משמשים כדירקטורים כחברה מפרת חוק ולהטיל סנקציות על בעלי מניות ודירקטורים בחברה כגון איסור על הקמת חברה חדשה או פתיחת הליכי גבייה באמצעות המרכז לגביית קנסות. חשוב להבין כי יש לשלם את אגרת החברות מידי שנה קלנדרית גם אם החברה לא פעילה כלל. משרדנו פתח במבצע חיסול חברות עד סוף שנת 2020 במהלכו נלווה אתכם בהליך פירוק החברה ונגיש עבורכם בקשה לפטור מתשלום אגרה שנתית באופן רטרואקטיבי בהתאם לתנאים הקבועים בחוק, בתקנות ובהוראות השונות. הליך פירוק חברה מרצון הינו הליך מורכב, הדורש מספר שלבים:

1. עריכה סט מסמכים וחתימתם מול עורך דין.

2. הגשת מסמכי הפירוק לרשם החברות בשלושה שלבים שונים (למעט בהליך מקוצר).

3. פרסום דבר פירוק החברה ברשומות.

4. פנייה לבעלי חוב להסרת שיעבודים ככל שישנם.

5. קבלת האישורים הרלבנטים מרשויות המס, מס הכנסה ומע"מ.

6. הגשת בקשה לפטור מתשלום אגרה רטרואקטיבית.

משרדנו ילווה אתכם בהליך הפירוק בצורה מוצלחת ומהירה ככל הניתן, ולאפשר לכם את השקט הנפשי הדרוש כל כך בתקופה הלא פשוטה של פירוק החברה, בליווי אישי של עורך דין מומחה בדיני חברות ולא באמצעות פלטפורמות אינטרנטיות משונות או אתרים המבטיחות פירוק חברה באופן מקוון ומבלי להתייחס למאפיינים של כל חברה וחברה. שירות פירוק חברה ניתן לחברות לא פעילות בשני מסלולים: מסלול רגיל ומסלול מקוצר. מסלול מקוצר מיועד לחברות יחיד בלבד, שבהן בעל המניות היחיד הוא גם הדירקטור היחיד בחברה. מסלול רגיל מיועד לחברות אחרות, שאינן חברות יחיד. אנו ננחה ונייעץ לכם לגבי המסלול המומלץ לכם ובעיקר נפעל להשלמת ההליך במהירות האפשרית ולקבלת פטור על חובות אגרה רטרואקטיבית. משרדנו עומד לרשותכם בכל שאלה והתייעצות בנושא – אם החברה שלכם לא פעילה, אנו נטפל עבורכם בבירוקרטיה באופן המקצועי ונפעל למחיקת חובות אגרה לרשם החברות.

צור עמנו קשר
074-7033933

המידע הכלול במאמר זה הינו מידע כללי ותמציתי בלבד, אינו מחליף את הצורך בעיון מלא ומעמיק בנוסח המלא של ההחלטה / הפרסום / הוראות החוק הרלוונטיים, הוא אינו מהווה חוות דעת משפטית או יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

זקוקים לעורך דין חברות מקצועי ומנוסה?